| EmaBlossom a întrebat:

Ce parere aveti despre COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" BUCURESTI? Cat de bun este si care este cea mai mica medie de admitere? Acum sunt a 7 a, dar vreau pentru viitor sa stiu. :* P.s : imi mai puteti da exemple de licee din sector 2 si 3? love struck

Răspuns Câştigător
| Onixuţa a răspuns:

Cea mai mică medie din 2013 este 9.35.
Caută pe site-ul ăsta :
http://www.admitereliceu.ro/....../bucuresti
Nu sunt din Bucureşti şi nu ştiu din ce sector e fiecare liceu :( Dar tu ştii. Aici vei vedea fiecare medie a liceelor, poate recunoşti numele unei cunoştiinţe :D
Sper că te-am ajutat. Sunt multe licee în Bucureşti, pe acest site nu scrie sectorul.:(
Pa, pa.