| Alex_Cezar_1996 a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de inginerie electrica si calculatoare in lb engleză de la universitatea din Brașov? Fata de restul profilelor de acolo. Sau fata de orice profil de la. politehnica București? Ce sa aleg intre politehnica si Brașov?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

E foarte bine ca ai ales sa faci asta in engleza, o sa conteze foarte mult la angajare, multinationalele nici nu mai angajeaza pe posturi bune oameni care nu vorbesc o limba straina la nivel avansat.