| Doru_Denisa_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Crigore Cobălcescu Lucacesti?
Se fac ore?
S-au e mai bun Karpen din Bacau?

Răspuns Câştigător
| fef13 a răspuns:

Depinde ce doresti sa inveti daca vrei sa te pregatesti pentru viata reala inca din liceu si sa ai o orientare spre o meserie eu iti recomand un liceu cu profil tehnic gen Karpen sau cel mai bun din bacau Economic unde frate acolo chiar inveti multe lucruri frumoase si utile mai ales din a 11 a cand ai Firma de Exercitiu si vei desfasura cu intreaga clasa activitatea dintr.o firma, fiecare avand cate un post. Si daca doresti sa tocesti lucruri fara sens du-te la teoretice unde ti se serveste toceala pe tava fara sa intelegi ceva si nici nu poti face cine stie ce dupa ce le termini, decat sa urmezi medicina sau cine stie ce. Sper sa te fi ajutat, macar un pic.

1 răspuns:
| St1xWtfcs a răspuns:

Dupa parerea mea sunt cam egale, depinde la ce profil vrei. Chestia este sa inveti tu.
Apropo, *SAU* era corect.