| Pixxie00 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele carti: (doar pentru cei ce le au acasa!)
-omul cu masca de fier
-contele de monte cristo
-ciresarii
-ivan hoe
-piciul
-defaimarea lui paganini
-cei trei muschetari
-dupa 20 de ani
Daca aveti macar una din acelea si nu ati citit-o spuneti-mi cate pagini are si/sau cate volume

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciresarii, vreo 5 volume.
Defaimarea lui Paganini, 1 volum, 395 pagini.
Contele de Monte Cristo, unele edituri in 2 volume, altele in 3 volume.
Dupa 20 de ani, 2 volume.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Ciresarii, vreo 5 volume.
Defaimarea lui Paganini, 1 volum, 395 pagini.
Contele de Monte Cristo, unele edituri in 2 volume, altele in 3 volume.
Dupa 20 de ani, 2 volume.

| anonim_4396 a răspuns (pentru adriangabor92):

De ce ai copiat raspunsul meu? Nici nu te-ai obosit sa tastezi si sa schimbi ceva. Dovada ca habar nu ai nici de literatura. Ca de bunul simt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să le citeşti pe toate deşi nici una nu e fenomenală. Poate după 20 de ani dar nici aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Am crezut ca altii iti vor scrie mai mult.