| MrsDeee a întrebat:

Ce părere aveti? O să crească mult mediile de admitere de anul ăsta?
Mă refer... dacă anul trecut ultima medie la un liceu era 8, 60 anul ăsta să fie 8, 80?
Sunt șanse să crească așa mult?
Știu că nu mai are rost să întreb pentru că miercuri aflu dar prima mea optiune e pe muchie de cutit (am media fix ca ultima de anul trecut)...
Vreau să aflu părerea voastră...
Cu cât credeti că o să crească?
10, 20,30 de sutimi?

3 răspunsuri:
| WorldTraveler2553 a răspuns:

Sanse sunt să crească, datorită subiectelor ușoare și notelor destul de bune zic eu...Și da, pana la 8, 80 este mai mult decat posibil sa creasca, dar nu mai mult.

| Sulty_Mihai_1986 a răspuns:

Si eu sunt a 8-a, si da, anul acesta mediile sunt mai mari. Mie subiectele nu mi s-au parut mai usoare fata de anul trecut. Probabil generatia asta e mai desteapta, ce pot sa zic... happy Probabil daca e liceu foarte bun vor creste cu 20-30 de sutimi.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Pot sa creasca, pot sa scada...s-au luat note destul de mari, depinde acum.