| Mihai_8628 a întrebat:

Ce parere avetii despre GRUPUL SCOLAR TEHNIC DRAGANESTI VLASCA?

19 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pârţ. *care te-ai băşit mă?*

| bogdan_5596 a răspuns:

Kongeriket,Isten adjon Önnek egészséget soc hasmenés

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bogdan, kértem valamit?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

-Jeg har ingen mening.
-Jeg liker ikke ungarsk.

| bogdan_5596 a răspuns:

Kongeriket,megértem tőled, akar autonómiát? értem a frusztráció

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bogdan, ki a franc mondta, semmit az autonómia? Ön vak, vagy csak egy troll, aki gyűlöli, hogy nem értett egyet?
ÉrotiqueConseils: Snakker du norsk? Paa dette nettstedet jeg tenker om meg selv aa vaere en trolljegeren happy.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Kongeriket,
Jeg elsker engelsk og norsk.
Og jeg gjentar : Jeg liker ikke ungarsk laughing.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ungarsk er et kjempemorsom spraak naar det snakkes av troller happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eeeeeeeeeee, se vede ca va maninca-n ceru' gurii, sunt curios sa aflu ceva, cind folositzi alta limba pe-a voastra unde o bagatzi? panonienilor care sunteti!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

NICU,
Votre tête est tellement vide cu 'il a besoin de quelque chose.De sorte, j'ai pensé tenir ma langue dans votre tête big grin.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Via,
Maybe you are looking for a perfect person,'cuz you're Mister Perfect, aren't you whistling?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erotica, ah, and just when I thought I found that person...
It's supposed to be ''aren't you'', not ''don't you'', in this context, hun! You've blown my hopes away...
Nevermind, I'll keep looking. We'll keep in touch. Maybe, someday, somehow...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Via,
Ok. You're right! My mistake.
Oh, ÉrotiqueConseils, not "Erotica". Pliiizbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erotica, I'd love to pleasure you, but I have a lil' bit of a problem with that yucky language in which your nickname is written.
Ok, maybe... Just maybe.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Via,
Le français est une belle langue et pour les gens parfaits. Pourquoi tu ne l'aimes pas?
http://www.youtube.com/watch?v=WIXwyu4Hmfg

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Que hiciste aqui... @Mihai se va a asustar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ÉrotiqueConseils,
http://www.youtube.com/watch?v=X4ix4CnAjag

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Via,
That was awesome...You called me ÉrotiqueConseils!