| Gabitu6112 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Liceul Economic Andrei Barseanu Brasov? Cum sunt profesorii, la ce nu va descurcati? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Notmyaccount a răspuns:

Eu nu sunt inca la liceu, dar din cate stiu liceul Andrei Barseanu este destul de slab... Pretentiile ( din cate am auzit de la cei care sunt acolo) sunt in stransa concordantă cu nivelul intregii clase. Acum, stii cum e, multe sunt si povesti, si oricum cine vrea sa invete, invata oriunde...

| Gabitu6112 explică (pentru Notmyaccount):

Cum sa fie slab daca media de admitere este 7.40? rolling on the floor

| Notmyaccount a răspuns (pentru Gabitu6112):

In opinia mea un liceu la care se intra chiar si cu media 7.40 este un liceu slab... N-ai vrea sa imi zici acum ca liceul Andrei Barseanu e pe picior de egalitate cu Saguna.

| Gabitu6112 explică (pentru Notmyaccount):

Nu, dar nu il poti compara nici cu mircea cristea. rolling on the floor e un liceu mediu...

| Gabitu6112 explică (pentru Notmyaccount):

Pentru mine ideea e sa nu ma strofoc prea mult cu scoala, pentru ca joc si fotbal...

| Notmyaccount a răspuns (pentru Gabitu6112):

Pai da... Atunci e un liceu potrivit. Dar tine cont de faptul ca gasesti si acolo profestori dusi cu pluta, cu asteptari prea mari...