| NeymarJUNIOR a întrebat:

Ce pot sa fac daca cineva mi-a spart facebook-ul si mi-a schimbat emailu? Cum pot intra?

6 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Pai poti sa faci o cerere de schimbare a parolei

| BlitzLikeXd a răspuns:

Fa o cerere a schimbari emailu si a parolei

| konfing a răspuns:

Imposibil sa " spargi " asa ceva doar daca nu le-ai dat tu voie sa iti acceseze mailu`-facebookul. Asa ca gandeste-te bine cine afost pe la tine pe acasa. happy

| DragosBosss97 a răspuns:

Mai bine iti faci u nnpu facebook si primul lucru pe care-l faci e sati anunti prietenii ca ti s-a spart vechiul cont.

| Robert_Iriminescu_1996 a răspuns:

Poti face o cerere e schimbare a parolei sau a emailului

| Andrutzzalove4u a răspuns:

Chiar nu mai poţi face nimic, nu există programe sau chestii de aflat, şi mie mi s-a întâmplat la fel, am apelat la specialişti, dar nu există.