| motrescubianca a întrebat:

Ce premiu iau la media 9, 85?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Premiul I. Felicitări, micuțo!
De obicei, premianții sunt înștiințați, nu știu cum de a uitat dirigintele să te informeze...

| soloangel01 a răspuns:

Depinde in ce clasa esti si depinde total de diriginte. Daca da premiu la cele mai mari 3 medii, atunci primesti premiu doar daca te numeri printre ei (asa se face pe la liceu). Daca da premiul intai celor care au media intre 9.50 si 10 sau 9.75 si 10... depinde de diriginte, el decide cum se acorda diplomele.