| hypothesis a întrebat:

Ce presupune facultatea de Cibernetica din cadrul ASE-ului?
Este una din variante si as vrea sa stiu mai multe de la voi, fie cunaoscatori, fie chiar studenti din cadrul acestei facultati.

1 răspuns:
| Florica_Eugen_1972 a răspuns:

Eu am terminat Cibernetica, este o facultate frumoasa dar nu ai ce face cu ea, nu te pregătește pentru nimic concret și o vei cam face degeaba. Am colegi care au reușit în domeniile finanțe, bănci, conta și care toți avem aceiași părere ca mai bine ne alegeam un profil clar ci nu după ce am terminat Cibernetica sa ne axam pe profil. Asa ca alege ce anume vrei sa faci și du-te exact pe acel profil. Cibernetica cu toate profilele ei este o TZEAPA.