| Deauca a întrebat:

Ce programe trebuie sa cunosti daca dai la facultatea de informatica? Eu termin mate-info si am invatat doar c++ iar examenul de admitere il dau doar din matematica

2 răspunsuri:
| MIVCrochet a răspuns:

Programe vei invata in facultate. Sunt persoane care nu am terminat mate-info si au intrat la Informatica sau Cibernetica.

| CinevaNou a răspuns:

Depinde de facultate, o sa va invete o groaza de programe. La noi alegeai matematica sau informatica la examenul de admitere(erau in genul celor de la bac subiectele).