| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a întrebat:

Ce replica smechera sa gasesc cand cineva imi zice sugeo?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Cand cineva iti zice : sugeo... tu zici...
Pai ce ma_ta tine post?hee hee

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Il intrebi cum se scrie chestia aia. Daca stie sa scrie corect (ceea ce nu e si cazul tau)...regrete eterne! Deci, corect se scrie "suge-o".

| Owakey a răspuns:

Bună!

Spune-i: o sug.

Baftă!

| KnifeWrench a răspuns:

Din pacate, nu prea poti sa dai nicio replica, fiindca nu mai ai mobilitate maxima pentru cavitatea bucala.

| DoRu a răspuns:

Nu'i spune : o sug, ci o suge masa sau ta' su... sau so ia'n bot laughing

| Razvan10z a răspuns:

Ii spui Du-te spre Mata

| Razvan10z a răspuns:

Sau zici o sug dar tu dupa aia ce mai sugi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii asa; ma o sug.da cand te duci la impins, ma iei si pe mine la lins? daca zice da, il poftesti sa te linga.sau cand iti spune suge-o; zii; nu am naravurile tale.

| LAYILA a răspuns:

Sa o suga ala care te a imbracat azi dimineata

| LAYILA a răspuns:

Cu gura ta fac orice

| EugeNNio a răspuns:

Ii dai perversa de pe Targul Ocna, ce replica sa-i dai laughing

| girl12girl a răspuns:

Ii spui: sa o suga mata sau lasa ca o sugi tu destul sau sugeo tu pa a mea. funda?

| Korag50 a răspuns:

Simplu...ii spui "inteligentule happy" si ii zambesti frumoslaughing