| ilieionut29 a întrebat:

Ce sa aleg dintre SNSPA - Comunicare si realtii publice si ASE - Marketing? Motiveaza-ti raspunsul happy

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Hei,nu e o idee buna sa pui intrebarea asta pe TPU, pentru ca te vei lasa influentat de parerile noastre si, la un moment dat, nu vei mai tine cont de ceea ce iti doresti tu.Important e sa faci ceva cu placere in viata, sa practici o meserie pe care ti-ai dorit-o dintotdeauna, fara sa o alegi in functie de ce-si doresc cei din jurul tau.As alege marketing ul pentru ca e un domeniu mai cautat, zic eu, si probabil mai bine platit.

1 răspuns:
| LiviuBz93 a răspuns:

Nici una