| Rombix a întrebat:

Ce sa fac daca am terminat liceul 12 clase si nu am dat bacul, avand deja niste probleme psihologice de sanatate?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Angajare la munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci scoală la seral!

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti constient de problemele tale psihologice, atunci totul DEPINDE de TINE, de VOINTA TA, ca sati revii la normal!
Pune-ti un barem mai ridicat de cat crezi acum ca esti in stare si fa tot posibilul + inca deasupra sa-ti atingi zelul tintit! Daca insisti neabatut, atunci vei reusi, macar pana la un nivel apropiat!

De exemplu: pune-ti ca dorinta sa devii inginerul sef la o companie mare, de renume. In 1-2 decenii vei reusi, fiindca este foarte posibil si ai mare vointa.