| cainecu4picioare a întrebat:

Ce sa fac daca si-a luat pica pe mine un profesor?
Acest lucru este din pricina ca nu am mai mers la orele suplimentare.
P.S : este vorba despre limba engleza

2 răspunsuri:
| LFP a răspuns:

Ai incurcat-o laughing) Nu ai ce sa faci, trebuia sa mergi la orele suplimentare, eventual poti sa iti ceri scuze de la profesor si sa ii spui ca nu vei mai lipsi de la orele suplimentare... Poate ca asa nu o sa-ti mai poarte pica!

| ribak a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta, si pana urma am mers la ore. n-am avut de ales.
Acum tu incearca sa nu te duci daca asta vrei, nu esti obligat.