| NemNUZ a întrebat:

Ce sanse are cineva (eu) sa intre la medicina daca pana pe clasa a 9-a nu a prea invatat, e prea tarziu? Funda primul raspuns indiferent de parere, doar sa fie legat de intrebare

Răspuns Câştigător
| XxLorenaxX a răspuns:

Nu cred ca e prea tarziu, Dar depinde de ambitie, Adica si eu am o colega care vrea sa se faca medic desi nu invata la biologie foarte mult si e in clasa a 8 cu mine. Dar ea n-are ambitie. Conteaza daca chiar vrei si nu vei lasa lenea sa te doboare nu uita ca ai de facut 6 ani de facultate.

4 răspunsuri:
| cumicu02 a răspuns:

Depinde ce madii ai avut pana acum

| kymzuzuthau a răspuns:

May Gigele daca vrei sa intri la medicina te duci... daca nu ai invatat ai sanse pe la vreun ospiciu eventual.

| CrazyTeenager a răspuns:

Ai sanse mai e destul timp, sa inveti si sa iei calificativele necesare, nu te stresa din clasa a 9 a, e posibil sa te razgandesti pana termini liceul.

Răspuns utilizator avertizat