| anonim_4396 a întrebat:

Ce scoli, universitati, licee fac greva, si daca da, nu mai au loc cursuri deloc la facultatea, scoala, respectiv liceul respectiv?! Raspundeti-mi plzzzzzz!

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

În mod normal este greva si nu se fac cursuri.

| LoryM22 a răspuns:

Doar gradinitele si liceele au azi greva, universitatile sunt deschise azi.

| LoryM22 a răspuns:

Si scoala generala la fel, sunt in greva

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Depinde de fiecare scoala, liceu in parte... cel mai bine suna la unitatea de invatamant care te intereseaza si o sa iti spuna ei cel mai sigur.

| poechce a răspuns:

Nu toate scolile sunt in greva.
Eu una, ma duc azi la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana cand tine greva? in 6 mai e greva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce scoli sunt in greva din cauza salariilor din judetul dolj va rog raspundeti-mi plzzzzzzzzzzzzzzz