| lore2012 a întrebat:

Ce se intampla daca aleg sa platesc rata la facultate in decembrie?
Sunt confuza!
Am platit la inmatriculare 1150 lei,m-am inscris la Ovidius Constanta.
Insa trec printr-un moment dificil, este in regula daca platesc facultatea mai tarziu?
Doresc sa lucrez dupa care sa platesc facultatea.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare il poti afla numai de la facultatea ta.

| lore2012 explică (pentru Ioandelasal):

Oh really? Nu ai vreo opinie?

| Ioandelasal a răspuns (pentru lore2012):

Am facut facultatea in urma cu peste 40 de ani si atunci nu erau cu taxa.
Oricum, fiecare facultate are propriile reguli in privinta taxei, unele o vor pe tot anul, altele accepta plata in rate, fiecare pana la anumite date.
E greu sa intrebi la facultatea pe care o urmezi?