| AlbertPanel a întrebat:

Ce se intampla daca am multe funde?

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna!

In primul rand te fac sa te simti bine pentru ca i-ai ajutat pe altii. In al doilea rand cu cat ai mai multe funde si mai multa activitate pe TPU poti sa cresti in rang. Pe langa asta poti devenii si userul anului sau expert TPU, dar la astea nu iti trebuie numai funda.

Pa!

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm. absolut nimic. Ai multe funde. Eventual ţi se va încărca mai greu pagina de la "vizualizare profil"

| CM7YRE a răspuns:

Ce sa se-ntample.nu se intampla nimic happy

| annakarenina a răspuns:

Cu cat mai multe funde si puncte poti fii user-ul anului.

| Effy12 a răspuns:

Daca ai multe te simti tu bine daca ai foarte multe devii expert TPU.happy

| noob a răspuns:

Iei 100$ la 100 de funde.