| Anonim2003000 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă la o materie in facultate tu nu ai nici o prezență la seminarii? Recontractezi materia sau intri în restanță?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti fii exmatriculat, daca nu ai nici o prezneta la seminarii.

Sincer, acum, de ce te-ai mai inscris la facultate daca nu ai avut chef sa te duci la nici un seminar?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba i pe profesorii tai ei stiu cel mai bine nu crezi?

| NunuNini a răspuns:

Sau renunti la facultate. De ce ai mai ocupat un loc daca nu ai de gand sa inveti?

| bookofknowledge a răspuns:

Depinde de materie, profesori si e facultate, sunt unii profesori care iarta toate absentele, sunt unii profesori care daca faci un anumit numar nu te lasa in examen si trebuie sa te duci direct in restanta, sunt unii care la un numar nu te lasa in examen si la alt numar te pica anul la materie. Numai profesorul iti poate spune.

| catalin09023 a răspuns:

Salut,

Se pot intampla multe, de la nimic la recontractare. (In niciun caz exmatriculare).
Sigur profesorul stie cel mai bine happy Mai ai putin pana la examen, o sa aflii curandwinking