| 1oana a întrebat:

Ce se întâmplă dacă ți se anulează lucrarea de bac în 2024, având în vedere ca sunt scanate? Dacă am scris cu stiloul lucrarea și la sfârșit mi-am dat seama ca am uitat să adaug o concluzie la o compunere precedentă și am scris mai mic și deja stiloul avea altă culoare, se poate întâmpla ceva? Și dacă am întins un cuvânt la alt subiect și am văzut abia la sfârșit?!

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu cred că ți se va anula lucrarea.

| CIVIC1 a răspuns:

A greși este omeneste.
Numai cine nu munceste nu greșește.
A persista in greseli este diavoleste.

Altfel spus: ceea ce relatati dvs. mai sus tine de normalitate și nu consider că e cazul unei sanctiuni atat de aspre cum e cea a anulării lucrării.