| Pissicuta a întrebat:

Ce se intampla daca voi lipsi de la simulari?

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Se poate intampla: sa se supere profesorii pe tine si sa nu ai exercitiul examenului.Un examen este bun pentru ca te obisnuieste cu atmosfera de examen si te ajuta sa-ti dai seama cat ai invatat.

| maria6 a răspuns:

*lipsi
Nu se intampla nimic, dar e de preferat sa iti masori puterile, sa vezi cam de ce nota stii.

| uninvited66 a răspuns:

Ai 2 variante din care pleaca alte 2.
1) Iei bacu, termini o facultate vinzi la kfc o viata intreaga pe un salariu de ****. 1.1) Iei bacu, termini o facultate si te faci un om de success (1% sanse). 2) Nu iei bacu te duci la cules de banane.laughing 2.1) Nu iei bacul, ai o idee genial despre viata asta si ajungi un om bogat la casa lui! Ultima o recomand cu cea mai mare plcere laughing cei mai multi oameni din Romania, plin de bani au de obicei 4 clase si doctorate cumparate pe bani big grin

| Cristian169 a răspuns:

Daca lipsesti pierzi pregatirea iar la exam o sa iti fie greu....De preferat ar fi sa nu lipsesti! Dar daca ai o problema grava poti s-o dai tu singur! FUNDA?!?

| Mihai155 a răspuns:

Daca vei lipsii de la simulari eventual..se vor mai da odata. Dar mai bine nu lipsi happy