| Etro a întrebat:

Ce se învață la Matematica în clasa a9a la filologie?
Sunt la filologie, întreb deoarece am lipsit la unele lecții din lipsa de conexiune iar colegii nu vor să îmi dea temele și lecțiile.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea corectă e: "ce invață colegii mei la mate întreb deoarece am lipsit"

ce zici?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aici ai planificarea anuala:
https://www.didactic.ro/......-filologie

Insa, daca colegii tai nu vor sa iti dea... noi nu prea avem ce sa facem, cel mai bine este sa intrebi din nou profesorul acolo unde nu intelegi, o sa se bucure sa iti raspunda. :)

Numai bine si multa bafta sa ai! ^_^

| Vântulalb a răspuns:

Si de ce nu le ceri de la profesor? Nu crezi ca e mai simplu?

| Etro explică (pentru Vântulalb):

Ba da însă data trecuta când am întrebat am fost lăsată în seen.

| DarthNiger a răspuns:

Pai ar trebui sa incerci sa contactezi profesorul de mai multe ori pana cand iti raspunde, fiindca sigur o sa iti raspunda pana la urma.

| Etro explică (pentru DarthNiger):

Am întrebat acum o ora și am fost lăsată în seen. Mie rușine sa mai insist. Plus ca mâine am matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja se termina semestrul. Las-o balta. Te apuci in semestrul 2.