| WithoutName123456789 a întrebat:

Ce se poate intampla in cazul in care, la BAC, profesorii supraveghetori nu iti semneaza foaia iar tu o secretizezi fara sa iti dai seama?

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Majoritatea profesorilor dau acele etichete după ce semnează.

| Ineys a răspuns:

Nu ar trebui sa fie posibil asa ceva. Cand predai lucrarea, toate foile sunt verificate. Foile nesemnate nu ar trebui primite si date mai departe la corectat, sau in cel mai rau caz o sa-ti fie respinsa toata lucrarea pentru ca o sa se creada c-ai copiat de pe foaie nesemnata ( fiind adusa de tine deja scrisa ).