| Bogdan543210 a întrebat:

Ce se poate sa pice la subiectul 2 exercitiul 2 la BAC la matematica sesiunea de toamna 2019?
Legi de compozitie sau polinom?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Știi prea bine că nimni de aici nu știe și va răspunde că-"ți pică fața".
Well pe TPU clar nu vei găsi răspunsul.
E bine totuși să știi din fiecare, maximizezi astfel șansa unor puncte în pluswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pică fața

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Si cine crezi ca poate sti asta in afara de aia de la minister?

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Avand in vedere ca in bac M2 au picat legi de compozitie, as spune ca sunt sanse mari pentru polinoame

| mirceakitsune a răspuns:

Fața

| Sugioulafha a răspuns:

Pica fata