| anUcy a întrebat:

Ce se studiaza in clasa a X- a la istorie?

Răspuns Câştigător
| yonutz888 a răspuns:

Primul razboi mondial, al doilea, regimuri politice in Europa...sunt lectii destul de interesante

2 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Eu tocmai am trecut de clasa a 10-a big grin o sa faci lectii legate de razboiul mondial>cu Hitler ce a facut ce nu a facut si tot ce a cuprins acest razboi.asta e cel mai important din materie.in rest banalitatiwinking funda?

| anonimul9156 a răspuns:

Sincer sa fiu...eu nu stiulaughing desi am terminat chiar in iunie clasa a X-a dar mai tin minte ceva prin clasa ca se vorbea de razboiu al II-lea mondial deci...happy