| AvalohAlyn a întrebat:

Ce servicii iti ofera, garanteaza un liceu privat? Ce iti ofera pentru platirea taxei scolare? Sunt avantaje? Exist o diferenta fata de liceu de stat?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Se studiaza aceleasi materii ca la liceul de stat.Se dau aceleasi teze si examene.In functie de liceu se poate asigura o paza mai buna si o dotare superioara. Unele licee foarte scumpe asigura o practica superioara si contacte externe.Depinde de localitate si de forta financiara a liceului.