| NICKSOOO a întrebat:

Ce stiti despre aceasta firma? Este serioasa? Ati plecat cu aceasta firma?
S. C CitizenJobs este o firma de mediere din Bucuresti inregistrata la I. T. M care se ocupa cu plasarea fortei de munca in strainatate. Recrutam un Cuplu pana in 40 de ani pentru un post de munca in cadrul unei ferme din Italia. Angajatorul ofera Cazare Gratuita si O Masa pe zi. Rugam si oferim seriozitate! Va rugam sa ne contactati la unul dintre urmatoarele numere de telefon, pentru mai multe detalii: 0758.309.054/0762.016.508/0732.730.742/021.315.10.31 Sau la nr’ul de fix /fax 021.315.10.31 intre orele 10:00-15:00 Ne puteti trimite si un C. V. pe adresa de email europajobs2015@yahoo.com, cu numele dumneavoastra complet drept subiectul mesajului. Sau daca sunteti din Bucuresti va asteptam la sediul firmei noastre de pe Cal. Plevnei 46-48 Program de lucru Luni-Vineri orele 10:00-15:00

2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Sincer să fiu, nu am auzit de această firmă, dar cred că este bună.

Baftă!

| firmelavedere a răspuns:

Se pare ca e o firma reala infintata in 2012 care raporteaza date la Ministerul finantelor si registrul comertului.

Are ceva dosare.
Vezi detalii:
http://www.firmelavedere.com/firma/citizen-jobs-srl_bucuresti_30405820.php