| KiddaLove a întrebat:

Ce stiti despre liceul dumitru motoc din bucuresti sector 5? este un liceu bun? sunt profesori de treaba? e ingrijit arata bine si chestii din astea?laughing

Răspuns Câştigător
| Deeautza_8647 a răspuns:

Eu tocmai am fost sa ma inscriu la el, interiorul este foarte frumos dar exteriorul eh asa si asa dar e destul de bun.La ce profil ai intrat?

2 răspunsuri:
| KiddaLove explică:

Industrie alimentararolling on the floor)))

| Anddyy213546_5711 a răspuns:

Si eu sunt tot in Motoc... sper sa fie un liceu bun...etc.etc,Deeautza interiorul nu mi s-a parut cine stie ce nici exteriorul dar asta nu conteaza, sper sa fie bine. Poate ne intalnim acolo.