| Emmacvcc a întrebat:

Ce știți despre teze.Sunt in a 5 a și nu am mai dat.Adica cine supraveghează,cat conteaza la medie,cat dureaza, trebuie scrie detaliat etc.Si ce mai știți voi

Răspuns Câştigător
| cosmin1324 a răspuns:

-Supravegheaza profesorul cu care ai materia
-Dureaza cam 2-3 ore(depinde de profesor si de cate exercitii iti da)
-Media semestriala se face (media notelor*3 + teza) / 4 deci cam un sfert din nota finala
- Rezolvi ce ti se cere si gata
-Important : Dupa fiecare pagina scrisa lasa una libera, gen daca scrii prima data pe pagina din partea dreapta a caietului scrie doar pe aia in continuare, o pagina trebuie lasata pentru corectare

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

E o alta lucrare de control si asa si trebuie tratata. Nu e Capacitate, nu e BAC, stai linistita.