| mihay_8367 a întrebat:

Ce studii imi trebuie la liceul de arte-desen?
(fundita)

1 răspuns:
| criisz a răspuns:

Pai, iti trebuie ceva cursuri de specializare, depinde de la un liceu la altul. Fara studii in domeniu, nu conteaza cat talent ai... tot te pica, din pacate sad
In mod normal liceul respectiv isi afiseaza inainte de sustinerea examenului cu cateva luni bibliografia de examen. Poti da un telefon la secretariat sa stii exact despre ce este vorba. In functie de ceea ce-ti vor spune, iti poti cumpara carti sau poti merge sa studiezi la biblioteca.
Mult succes!