| MoonLight a întrebat:

Ce subiecte am putea discuta la ora de dirigentie, tinand cont ca suntem clasa a10a? [ fara sex!] Repet intrebarea deoarece raspunsurile anterioare nu mi-au placut...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce anume nu ți-a plăcut?
Este realitatea crudă în care trăim, prostituție, trafic de persoane, consum de droguri, etc! Salarii mici, spitale închise, etc.
Și nu mai repeta întrebarea că nu este nevoie.
Pa, pa.

| DianaScorpio a răspuns:

Independenta, toleranta, valori morale, carti, muzica, materii preferate, planuri de viitor, personalitate, etc

| gloria7 a răspuns:

Dezbatere: pro carti. contra net

| andrey98 a răspuns:

Numerologie astronomie etc yos a 6-a si din astea discutam succes