| MoonLight a întrebat:

Ce subiecte am putea discuta la ora de dirigentie, tinand cont ca suntem clasa a10a?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe prevenție privind traficul de persoane, consumul de etnobotanice, etc.
Pa, pa.

| Marius151 a răspuns:

Ati putea sa discutati despre educatia sexuala, stiu ca cei mai multi rad cand aud de asta, dar multi isi incep viata sexual ala liceu si e bine putina informatie in plus.

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti a10-a...ar trebui sa discutati despre viata sexuala...sa va protejati sa etc etc

| dannyfiba a răspuns:

Dc este bine sa nu fumati avantajele si dezavantajele de obicei trebuie sa argumenteze fumatori din clasa care sunt avantajele imi aduc aminte ca si eu loasem parte la un ge de lecti ca asta si am fost pus sa argumentez atunc care sunt avantajele acum pot sa argumentez care sunt dezavantajele

| alinutz33311 a răspuns:

Eu sunt a 6 si despre sex!

| George55 a răspuns:

Nu stiu eu suny in a5a