| XenofX a întrebat:

Ce subiecte am putea discuta la ora de dirigentie, tinand cont ca suntem clasa a9a?

Răspuns Câştigător
| ioana02 a răspuns:

Despre integrarea in societate,fumat,daca aveti diriginte bun ati putea sa-i propuneti sa va puna prezentari in power point(luate de pe net, desigur)la videoproiector, despre diferite subiecte.Bafta in noul an scolar! Si eu tot a 9-a sunthappy

4 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Alegeti seful clasei, cine e responsabilul cu serviciul pe clasa si pe scoala daca e cazul, alegerea unui casier.In principiu astea ati putea discuta la dirigentie pentru inceput.

| jadir a răspuns:

Bunele maniere, problemele scoalare si multe altele.Noi vorbeam cu diriginta depre orce, filme depre iubitele noastre excursii era o femeie foarte de treba, depinde de dirigintele pe care il ai si depinde de ce ai poate capu.

| LittleDrop a răspuns:

Va puteti prezenta fiecare pe rand. [prenume, scoala de provenienta, pasiuni]. sau sa vorbiti despre cum v-ati petrecut vara. sau despre ce va place. desi dirigintele ar trebui sa aiba teme stabilite pentru orele de dirigentie.

Bafta!happy

| madalin23 a răspuns:

Pai sigur va pune sa semnati regulamentul dupa...