| Elena1234456 a întrebat:

Ce vraji de halloween stiti big grin vreau sa incerc... nu e neaparat sa raspundeti, dar as vrea un strop de magie de 31 octombrie :X!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a-ti vedea viitoarea pereche, stai jos sau in picioare in fata unei oglinzi, in noaptea de Halloween si piaptana-ti parul. Imaginea persoanei cu care te vei casatori va fi vazuta stand in spatele tau.

14 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Uite-te si tu la 12 noaptea in oglinda si zi de 3x bloody mary smugrolling on the floorsi zi-mi si mie ce s-a intamplat.big grindaca o sa mai traiestihee hee

| DarQueen a răspuns:

Allinna esti sigura? ma cam sperii laughing da o sa incerc laughing))))

| NoName0011 a răspuns:

Daca as fi o vrajitoare... ti-as spune cu mare placerestraight face... nu stiubig grin

| OglindaOarba a răspuns:

Alllinna! Tu vorbesti serios?laughing... vreau sa incerc!rolling on the floor

| Miauti a răspuns:

Te arunci la 12 pe geam si o sa plutesti 2 secunde e in functie de inaltime.

Acum sincer stiu eu una dar e periculoasa e legat de oglinda si poti vedea o alta persoana ...nu tr sa spui nimic... eu am incercat de multe ori.

| IoanaEvelina a răspuns:

Doamne ce prostii mai aveti in cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceeeee? allliiiiinnnnnaaa? de unde stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te uiti la 12 noapte in oglinda si zici de 5 ori sun un/o prost/proasta te vei vedea pe tine, e super fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dragoste...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara dar si eu as vrea de 20 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiu ovraja se numeste hqoxakelaakf pentru sa te faci invizibila dureaza o ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemarea spiritelor la 8. 30 pm iesi afara si tipa, du-te intr o zona polulata pentru ca spiritele ce vor veni sa aiba in cine sa intre si asa vei fi protejata.
iar toti din jur vor zice ca ai inebunit. am incercat si merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, an, mana dadam safiun asa cum doream si mereu an, mana

| piper a răspuns:

Suflet gol din pamint esi afara treci in vant speriei pe toti chiar si pe nepoti eu singura am incercat si merge