| Mihaela a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand "cresteti mari"?

Răspuns Câştigător
| browneyes99 a răspuns:

Eu una as dori sa ma fac medic chirurg daca nu pediatru... in caz ca nu reusesc mi-am facut deja plan sa aleg dintre logoped sau stomatolog...ma rog am abia 11 ani si deci mai am mult pana atunci.

19 răspunsuri:
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Chitarista intr'o trupa:]deoarece stiu canta la chitara happysi imi place mult muzicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ori ma fac foto model ori tobosar si oricum sunt fata

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cat de mare sa ma mai fac? Am aproape 1, 80m si aproape 50 de ani. M-am "facut" deja ce-am vrut. De ce nu pui tu intrebari din astea la categoria potrivita? Adica la "Adolescenti"?

| ApofissPapaya a răspuns:

Musafirtongue

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Chiar zilele trecute ma amuzam pe tema asta cu o prietenalaughing. ea spunea ca vrea sa devina astronauta sa se marite cu smiley si sa plece impreuna pe marte unde sa traiasca fericiti pana raman fara oxigen:X. ce romantic!:Xlaughing
eu spuneam ca o sa devin compozitoarea unui cantaret tanar cret, brunet, si cu ochi caprui cu care o sa ma marit si apoi, la sf carierei lui o sa calatorim prin lume si o sa locuim intr-o rulotalaughing.

funny, nu?laughing

| lovefan a răspuns:

Buna! Pai, eu mi-as dori foarte mult sa fac facultatea de jurnalism si ar fi un vis implinit sa fiu prezentator la tv. Iubesc sa comunic cu cei din jurul meu (de aceea sunt dependenta de TPU), de asemenea, am dictie buna si am studiat 2 limbi straine, iar limba romana este si in prezent materia mea preferata. Sunt constienta ca acest fapt este strans legat de multa munca, dar imi place si vreau sa dau tot ce e mai bun din mine. happy

| Mihaela explică:

Scuzati-ma de categorie.
nu mi-am dat seama.

| andreea_9992 a răspuns:

Model
designer
nu sunt prea hotarata. imi plac hainele, moda chestiile astea ft tare. tu?:*

| Flav a răspuns:

Orice as dori sa ma fac, as vrea sa redevin copil.
Asta de mai sus, Olimpia, tu de la 10-11 ani iti faci astfel de poze? Doamne apara-ma...

| Mihaela explică:

Si eu sunt nehotarata.
Imi place romana, chimia, engleza.
Fac teatru de doi ani de zile.
Mi-ar placea actrita sau ceva in televiziune, profesor de chimie sau avocat.
Si va multumesc pentru timpul acordat.

| zuzu a răspuns:

Paaaii.intentionez sa`mi termin liceulbig grin
sa fac o facultate in franta
iar apoi sa vin in Romania si sa`mi deschid un cabinet psihologiclove struckbig grin

| Aurorah a răspuns:

Buna!
Eu cand o sa "cresc mare" o sa vrau sa fiu mica :-p glumeamo doar...
Pai depinde pe plan profesional? Actrita...insa imi place si domeniul afacerilor nu stiu greu de spus dar tu... ce planuiesti?

| Sn00pY a răspuns:

Dresor de caini happy

| Absolut a răspuns:

O persoana importanta! Asta o sa ma fac sper big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Copii (excepţie Ardnaxur)! Cel mai important în viaţă e să vă faceţi oameni BUNI, orice profesie veţi avea, musafir sau astronaut, avocat sau actriţă etc.
Vă aştept pe toţi pe website-ul http://www.lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa ma fac Andraxur laughing, nu stiu ce meserie este asta dar am auzit ca este la moda

| Bianka a răspuns:

Actrita :X

| Aero a răspuns:

Auror. Adica cineva care se ocupa cu prinderea vrajitorilor malefici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fac dreptul(avocat, judecatore, poate mai sus)dar la fel de mult asa vrea sa fac facultatea de jurnalism.Nu sunt inca decisa. O cariera prin muzica pote...Ma mai gandesc!laughing