| Dede_6776 a întrebat:

Ce ziceti, sunt pe cls.12. Daca imi e frica sa dau bacu din mate, sunt la conta, sa ma transfer la filo sau la un profil vocational, ex. teatru? sau pot sa ma transfer in sem.2?

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Nu mai poti sa te transferi numai inainte sa inceapa scoala...

| pestisorulauriu a răspuns:

Pai dede cine dracu te-a pus sa te duci la conta daca nu-ti place mate? Ca si sfat orienteaza-te spre vocational sau uman dar asigura-te ca in viitor ve putea sa: "mananci" din ceea ce stii sa faci. BYE

| DayByDay a răspuns:

Matematica de la contabilitate e mult mai usoara ca cea de la stiintele naturii sau mate-info. Cel mai bine ar fi sa incepi sa faci meditatii la matematica ca un 5 scoti sigur la bac. Multa bafta!