| flawyscut1 a întrebat:

Cea mai tare metoda de copiat? OFER FUNDA

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sa tii minte, ceea ce citesti si sa copii totul din capul tau, asa nu te vede nici profesorul.

| MisterKat a răspuns:

As spune: invatatul. Dar daca tii neaparat sa copiezi incearca sa iei niste casti minuscule cu bluetooth care sa fie conectate la telefonul tau mobil.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Eu in liceu imi scriam pe telefon si il bagam pe maneca.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa copiezi de multe ori lectia pe caiet pana o inveti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Implant intracranian de chip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca profi stau la catedra poti copia punand foile intr-un penar iar daca se plimba prin clasa ia-ti o bluza cu manica lunga si scrie pe mana
p. s. daca esti fata poti sa-ti iei o fusta pana la genunchi si sa-ti scrii tot ce ai de invatat pe picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui mana pe carte. Asta se numeste frauda. La examene daca comiti frauda esti eliminat din examene.

Sigur copiezi inveti bine de tot lectiile apoi cand esti in fata foii le copiezi din cap din mintea ta.

| MoNy_5223 a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/
Sper ca te-am ajutat:X:D