| DedeRo a întrebat:

Ceao, am facut clasa a9-a la un liceu tehnic, acum pe cls 10 m-am mutat la alt liceu. la comert-contabilitate ceva de genu ...si vreau sa ma mut si de aici, din sem. 2, pot? daca ma duc in vacanta aia intre semestre rezolv? sau mai repede sa vorbesc? dau si diferente si tot ce trebuie. explicati-mi putin tot ce trebuie sa fac va rog. sau pot sa ma transfer acum in primele saptamani?

1 răspuns:
| zgomotoasa a răspuns:

Incearca sa mergi sa vorbesti de pe acum. Poate trebuie sa dai vreun examen si ca sa ai timp sa te pregatesti happy