| HuzaAndreea a întrebat:

Ceau! m-ar interesa daca in cazul in care ai 39 de credite la facultate (upt), poti sa reconttractezi un credit in avans de la o materie pe care sti sigur ca iei in anul urmator.sau orice alta solutie pentru a face 40 de credite. multumesc! fundita puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dai restanța în toamnă sau în sesiunea extraordinară din octombrie.

| HuzaAndreea explică (pentru Azµre):

Cum adica sesiune extraordinara?

| Azµre a răspuns (pentru HuzaAndreea):

Se fac sesiuni extraordinare, speciale, reexaminări, sesiuni de restanțe suplimentare.
Ai un tabel la secretariat cu structura anului acolo ai și sesiunile trecute și cele extraordinare chiar dacă nu sunt apar la avizier în fiecare an!

| HuzaAndreea explică (pentru Azµre):

Si nu pot sa platesc un credit?

| Azµre a răspuns (pentru HuzaAndreea):

Nu cred întreabă la facultate dă un telefon și întreabă ce pierzi? nu e mai simplu așa?