| XOXOyoXOXO a întrebat:

Cei care dati examenele luni si miercuri aveti emotii? eu una nu mai pot de emotinail bitingoare o sa fie greu sau usor? bafta tuturor pooop.
Sa dea Domnul sa luam note de la 5-6 in sushappy

10 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

Nu, nu am emotii.Stiu ca o sa ma descurc bine pentru ca m-am pregatit si chiar daca iau nota mica: Life goes on! Bafta!

| WestSid3 a răspuns:

Crede-mă că în pen-ultima săptămână înainte de examene am început să plâng pentru că mi-era frică de rezultatele care le voi obţine. Mama, când m-a văzut, m-a luat în braţe şi mi-a zis că nu trebuie să mă descurajez acum, la sfârşit şi că indiferent de rezultatele care le voi primi, tot eu rămân fetiţa lor (mereu mă alintă blushing, dar asta nu înseamnă că sunt răsfăţată). Nu trebuie să te descurajezi, trebuie să fi tu însuţi şi să nu te pierzi cu firea sau să intri în panică pentru că totul va fi bine. Gândeşte-te că este ultima ta lucrare alături de colegii de care te vei despărţi, cu toate că pentru aceste evaluări, materia necesară este ceea cu ce ai rămas tu în aceşti 4 ani.
Nu uita că Dumnezeu e sus şi nu ne va uita pe niciunul dintre noi, doar ca trebuie sa îl lăsăm să intre în inimile noastre. Relaxează-te! Înainte să adormi, fă ceea ce făceai de obicei, ascultă muzică sau citeşte o carte, fă ceva care te linişteşte.
Să ai multă inspiraţie mâine la română şi o gândire limpede şi curata miercuri, la mate! Mult succes şi să intri la liceul la care îţi doreşti! kiss

| mrsjacksonhere a răspuns:

SPAMvote/11906/Login_11906

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Eu sper sa luam de la 8 in sus happy Succes!

| oOSaritaOo a răspuns:

Stai liniştită, subiectele sunt făcute să ia toţi măcar 5 happy :*

| UNKOWN a răspuns:

Eu una am laughing.
sa ploua cu 10 smug

| Catherine a răspuns:

Am ceva emotii.dar sper sa treaca pana mainelaughing...bafta tuturor! sa ne auzim cu note numai de "10":X

| Octavian007 a răspuns:

Ii zic eu ca no sa fie greu daca te-ai uitat la subiectele de anul trecul
dale dracu de emotii

| Just141Me a răspuns:

Eu sincer as vrea sa iau de la 8 in sustongue.

| Elaide a răspuns:

Doamne si eu ard :-ss
sper sa nu am emotii maine
sa dea domnu sa fie usor :-s
succes si tie happy