| Alexandru98 a întrebat:

Cei care sunteți abonați la firma de cablu RCS&RDS nu ați sesizat nimic?
Ei bine eu da
Programul TV Discovery Channel a fost scos din grila programelor tv, deoarece nu sau înțeles la contract.

Dacă doriți să ne recăpătăm postul nostru mult dorit semnați petiția asta și poate într-o zi vom putea viziona Discovery Channel din nou pe micile ecrane.

http://www.petitieonline.ro/......40139.html

Cei care au semnat petiția sunt rugați să dea un răspuns cu,, Am semnat petiția Vrem Discovery pe RCS&RDS!"

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Au scos si animal planet si tlc. la astea ma mai uitam si eu.

| SookiexD a răspuns:

Am semnat petiția Vrem Discovery pe RCS&RDS!

| RazvanVlad a răspuns:

Nu stiu de ce tot doriti acel post de televiziune care nu stie ce sa faca in afara de a redifuza emisiuni. eu unul sunt mult mai multumit cu history chanel si digi wild life