| anonim_4396 a întrebat:

Cei care sunteti in clasa a 8-a, stiti cumva la ce ora se incepe examenul pentru liceu? Ca pana la examen nu voi mai ma duce deloc la scoala.

4 răspunsuri:
| Nesquik_8060 a răspuns:

Pe 20 iunie la romana. De la 10 incepe.
Pe 22 iunie la mate. Tot la 10 incepe

| PolaruV8 a răspuns:

Salut! Am auzit ca se duce de la ora 9 dimineata! Daca aflu sigur la cat incepe te anunt! Funda?happy

| SameMistake a răspuns:

Cum ti-au raspuns si restul userilor.
Dar oricum, trebuie sa te duci la scoala ori duminica ori vineri(nu mai stiu sigur) pentru ca se afiseaza in scoala si ora la care va incepe, sala in care vei fi tu etc, asa ca atunci vei stii sigur. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Iţi urez succes la examene şi îţi ofer un mic sprijin la română. Dă click pe http://lecturirecenzate.ro/