| Aegyo a întrebat:

Cei care termina anul acesta clasa a 8-a, la ce liceu ati vrea sa dati si pe ce profil? big grin

6 răspunsuri:
| gabi1198 a răspuns:

Iulia Hasdeu filologiebig grin

| positivity a răspuns:

Mă gândesc la liceu „Gh. Vrănceanu" Bacău.
Profil: matematică-informatică

| FuckSchool a răspuns:

Paii : Liceul Alexandru Ioan Cuza Galati, profil filologie-bilingv-franceza.

| ionut258 a răspuns:

Eu imi incerc norocul la mate-info, inca nu m-am decis la ce liceuhappy

| CalinBerindean a răspuns:

Eu as dori sa merg pe profilul filologie pentru ca este un profil de viitor.

| BubblessKid a răspuns:

Euu...eu dau la unul in care se invata in limba engleza. Nu conteaza numele, nu vreau o vizita big grin