| maryz98 a întrebat:

Chiar merge cursul acela cu învaţă engleza în 21 de zile? Dacă da, îmi puteţi da şi mie site-ul exact? Sau orice altceva ce m-ar ajuta să învăţ ( vreau si ste-ul exact).
Mulţumesc, dau fundăăă!

Răspuns Câştigător
| Lunara a răspuns:

Nu stiu daca se poate invata vreo limba intr-o luna... poate doar daca esti extrem de perseverent si iti aloci mult timp pentru asta. Nu stiu la ce site te referi dar https://www.duolingo.com este un site foarte bun. Multi dintre colegii mei il folosesc, nu doar pentru engleza dar si pentru germana, italaiana si spaniola. Multa bafta! :)