| Sebastian222 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa fac thinking, vine iarna incet si eu stau acasa, fara nici un loc de munca, sunt doar in somaj. Practic, sunt doar un muncitor necalificat si nu am multe sanse de angajare, eu terminand la mate - info, fara diploma de bacalaureat, aş dori cateva sfaturi pentru ceea ce aş putea face in viitor, unul dintre lucruri este obtinerea diplomei de bacalaureat in viitor, multumesc happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In timpul somajului ai sansa sa faci diverse cursuri de calificare.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce anume nu ai face pentru bani?

| neutrino a răspuns:

Te poti angaja ca muncitor necalificat sau ca vanzator la un butic.