| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu știu unde pot incadra această intrebare asa ca o incadrez aici.
Am o intrebare urgenta. Stie cineva ce varsta trebuie sa aiba unul din parinti(nu conteaza) ca, copiii lui sa aiba 14 ani? Va rog mult
Va rog este urgent

6 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Daca la facut la 18 ani 32 ani la 20 ani 34 ani

| Michaeel a răspuns:

Depinde la ce vârstă a făcut copilul. Unele cupluri fac la 20, altele la 30+. Deci în jur de 30-50 de ani ar trebui sa aibă un părinte ca, copii lui sa aibă 14 ani.

| PrisonBreak112 a răspuns (pentru Michaeel):

Parintii s-au casatorit cand el avea 20 de ani si la un an a aparut si copilul

| Catrice a răspuns (pentru PrisonBreak112):

Și e greu de calculat 21+14...

| Anonim0506 a răspuns:

Nu este o vârstă anume

| Andracuamare a răspuns:

32, 33, 34, 35, 36, 37, 38..continui?rolling on the floor))