| deeuh a întrebat:

Ciao:*am si eu o intrebare. de ce actiunea si reactiunea nu pot fi compusethinkingthinking va roog. help. cine imi da raspuns primeshte ceva orangetonguelaughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand username-ul tau parca reprezinta o exclamatie a unui om turmentat. Stiu ca nu are nicio importanta parerea mea dar e democratie si avem dreptul sa ne spunem parereawinking.
Si intrebarea ta draguta/dragutule se refera la teme ceea ce nu accepta pe site-ul asta conform regulamentului.
Deci o spun spre binele tau: daca vrei sa mai ai sansa de a cersi fundite pe aici mai bine ti-ai sterge intrebarea daca nu...ghinionul tau! Poate (mai mult ca sigur) te vei trezii in alte locuri pe siteu asta. Eu te-am avertizat, sa nu-mi porti pic dupa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste cuvintul actiune... exp,:unui acid asupra metalelor(chimie); reactiune:o revolta(istorie)

Răspuns utilizator avertizat