| FartsMaker a întrebat:

Cine a fost primul oul sau gaina (raspuns un pic logic este...vi-l spun dupa raspunsurile voastre)

Răspuns Câştigător
| kapsunik99 a răspuns:

De fapt...a fost o celula.care sa trasformat intr-un oare care animal si dupa acel animal intr-o gaina.mdea. asa cred. funda?

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Gaina

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Gaina,deoarece Dumnezeu, in a 3-a zi(parca) atunci cand a creeat animalele a facut si gaina, iar din gaina a iesit oul.

| Monicaツ a răspuns:

Profa de religie zicea ca mai intai a fost gaina...

| DauSiFug a răspuns:

Pai normal ca gaina pentru ca gaina face oua iar din oua ies gaini(pui) iar daca imi vezi zice ca gaina iese din ou deci oul a fost primul atunci te voi intreba cine a clocit acel ou.

| diana266 a răspuns:

Gaina

| clau123 a răspuns:

Gaina

| FartsMaker explică:

Si raspunsul logic este gaina pentru ca daca ar fi fost oul nu ar mai exista gaina pentru ca nu avea cine sa il cloceasca si se strica

| TeoPT a răspuns (pentru FartsMaker):

Și găina de unde dracu a apărut, nu din ou? laughing
Întrebarea asta nu are răspuns.

| FartsMaker explică (pentru TeoPT):

Nu Dumnezeu a facut toate animalele si pasarile(asta e medo religioasa)si de la BigBan(dacai auzit)din niste celule sau format,animalele,pasrile, pesti, etc.

| TeoPT a răspuns (pentru FartsMaker):

Dacă afirmi că există Dumnezeu, afirmi că nu există Big Bang
Dacă afirmi că există Big Bang, afirmi că nu există Dumnezeu.
Le-ai zis pe amandouă. Nu merge așa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

...însă poţi să afirmi că Bing Bang-ul a fost creat de Dumnezeu contrazicând Biblia, prin absurd tongue

| FartsMaker explică (pentru TeoPT):

E ilogic bigbang-ul ca se zice ca erau intr-un spatiu mic si inseamna ca se sfarsea glaxia si acolo cum era?

| Reyskate99 a răspuns:

Gaina.funda?

| aLL3xandra97 a răspuns:

Pai eu cred ca prima a fost gaina laughing

| denisutza_8538 a răspuns:

Pai asta e o intrebare fara raspuns ...pentru ca orice ai spune oul sau gaina e tot aia