| betty17 a întrebat:

Cine ar eprograma pentru bac 2011. nu astea de pe net! din anii trecuti...este si nuvela fantastica la tiganci? trebuie s ao invata, m? daca stim nuvela psihologica in vreme de razboi trebuie s amai stim si nuvela realist psihologica moara cu noroc? in vreme de razboi se afla la granita dintre realism si naturalism

1 răspuns:
| kittycat a răspuns:

Daca vrei programa din anii trecuti cea din 2011 ti-ar fi inutila insa daca dai bacul anul acesta nu este inutila.iti trebuie si nuvela la tiganci, iar daca inveti nuvela in vreme de razboi nu trebuie sa stii moara cu noroc. sper ca ti-am fost de ajutor.